Aisha Aisha Aisha

KDO JE AISHENKA

Asi bych se Vám měla představit jako slušně vychovaný pejsek.
Jmenuji se Aisha Arcolan Z Litovelského pomoraví, jsem fenka novofundlandského psa a narodila jsem se 2.6.2008 v chovatelské stanici manželů Lenky a Oty Hajdových.

Moje maminka se jmenuje Anater Dolní chalupy, ale všichni jí říkají Terinka.

Terinka

Jméno mého tatínka je Skipper's Emperior King of Helluland, ale říkají mu Carlos.

Carlos

No nejsou nádherní?! No to se není čemu divit, když takoví krásní rodiče mají krásné dětičky jako jsem já.

psírodinka

Ale nejsem sama, mám 5 sourozenců : Arisia, Adorea (Ebi), Agaton, Arcana (Arkinka), Ante (Andulka).

psírodinka

Když mi byly tři týdny, přesně 23.6.2008, jsem poprvé uviděla svou budoucí paničku, sama jsem si ji vybrala, v jejím náručí se mi hned krásně spinkalo.

psí rodinka

24. 7. 2008 jsem už mířila do nového domova. Nechtělo se mi od maminky a sourozenců, ale taky jsem byla zvědavá, jaká překvapení na mě čekají. A že jich bylo… Novej obrovkej pelíšek a těch hraček, jůůů kterou si vybrat?... Očka mi nadšením zářila. Největší radost mi však udělalo zjištění, že nejsem jediný chlupatý člen rodiny, poznala jsem tu malého potkaního chlapečka Jaspiska, se kterým jsme se hned skamarádili. V dalších dnech jsem poznávala spoustu dvounohých tvorů, kteří mě přicházeli obdivovat. Posléze na chalupě jsem poznala zbytek své nové lidské smečky a další tři chlupaté kamarády, kočičku Lízu, kocourka Flíčka a fenečku plemene Shih-tzu Bibiánku. Všechny můžete vidět v sekci ostatní zvířecí členové rodiny.
Na vše nové jsem si zvykla velmi rychle. Moje poznávání světa, seznamování s různými tvory a věcmi a zážitky z mého života můžete vidět v sekci fotoalbum nebo video. Nemám ráda nudu, neustále něco vymýšlím, občas i zlobím paničku (ale pšššt vždy mi nakonec odpustí :o))) a tak doufám, že se u mých stránek pobavíte. Já se ráda směji, tak se smějte se mnou…

nový domov