Aisha Aisha Aisha

Všechna štěňátka jsou již u nových majitelů

V úterý 9.2.2010 jsme navštívily  naši kamarádku Hanku Vlachovou z chovatelské stanice Z povodí Svratky, kde se 5.1. 2010 narodilo osm štěňátek novofundlandského psa ( 3 pejsci a 5 feneček) a 13.1. 2010 osm štěňátek slovenského čuvače (4 pejsci a 4 fenky).
Všechna štěňátka si již našla své nové pánečky. Všem novým majitelům i jejím novým členům rodiny přejeme krásné společné chvilky, spoustu legrace, výstavní úspěchy a pevné zdravíčko.

Všechna štěňátka jsou již u nových majitelů Všechna štěňátka jsou již u nových majitelů Všechna štěňátka jsou již u nových majitelů Všechna štěňátka jsou již u nových majitelů Všechna štěňátka jsou již u nových majitelů Všechna štěňátka jsou již u nových majitelů Všechna štěňátka jsou již u nových majitelů Všechna štěňátka jsou již u nových majitelů Všechna štěňátka jsou již u nových majitelů Všechna štěňátka jsou již u nových majitelů Všechna štěňátka jsou již u nových majitelů Všechna štěňátka jsou již u nových majitelů Všechna štěňátka jsou již u nových majitelů Všechna štěňátka jsou již u nových majitelů Všechna štěňátka jsou již u nových majitelů Všechna štěňátka jsou již u nových majitelů Všechna štěňátka jsou již u nových majitelů Všechna štěňátka jsou již u nových majitelů Všechna štěňátka jsou již u nových majitelů Všechna štěňátka jsou již u nových majitelů Všechna štěňátka jsou již u nových majitelů Všechna štěňátka jsou již u nových majitelů Všechna štěňátka jsou již u nových majitelů